Listopad 2011

Už chci do práce!

13. listopadu 2011 v 23:52
Chci prostě pracovat od 7 do 3 nebo od 6 do 4, to je jedno.. Ale chci prostě mít stanovenou dobu, kdy se budu "trápit" a budu v práci a ne že budu sedět ve škole a pak se trápit doma. Už mě škola nebaví. Celý můj život = stres. Díky škole. Sedím tam, a když po škole relaxuju, místo abych se učila, dostanu akorát tak 5 a pak další a pak se stresuju, že propadnu. Takže se musím učit a nemám žádný volný čas. Chci do práce. Ráno do práce, odpoledne z práce, ale pak už klid! Bude sice ještě spousta dalších povinností, jako uvařit a vyprat a podobně, ale to je rozhodně jiné! Když budu chtít uvařit čínu a zjistím, že v obchodě nemají maso, vyřeším to nákupem housek. Když nestihnu vyprat - nic se neděje, vyperu zítra. Ale takhle? Když se nestihnu naučit na písemku? "Nic se neděje" - jen pětka se děje. Už mě to nebaví. Nevím, jestli to zvládnu :(

Žiju.

5. listopadu 2011 v 17:06 | Propolka
Žiju. Ale nebudu sem prostě tolik přispívat, jen občas. Chci vyzkoušet plno nových věcí, na kterém jsem teď přes léto a krásné počasí neměla čas.
Komentáře ovšem mým 2 nejoblíbenějším blogům Charlotte www.lost-and-found.blog.cz a Nikol www.simplyperfectgirl.blog.cz budu psát dál, přestože tu třeba nic nebude přibývat. Nevím, jak to holky dělají, ale komentování jejich článků není povinnost ze spřátelení, ale prostě mě to baví :). Asi díky tomu jejich stylu psaní úžasných článků?
Snad u příštího článku.